Poniżej prezentujemy trzy rodzaje korków. Korek z pompką do wytworzenia próżnik, korek do zamknięcia otwartej butelki oraz korek do zamknięcia butelki od szampana. Dodatkowo przedstawiamy aerator czyli inaczej napowietrzacz wina montowany bezpośrednio na butelkę.

KOREK DO ODPOWIETRZANIA

Wino po otwarciu podlega procesowi wietrzenia i utleniania. W celu ochrony wina przed nadmierną utratą właściwości smakowych, proponujemy korek z pompką do wytworzenia próżni.

KOREK DO SZAMPANA

Korek doskonale uszczelnia butelkę, uniemożliwiając wydobywanie się płynu z jej środka oraz stanowi doskonały element reklamowy firmy. Produkt wykonany  z wysokiej jakości materiału.

KOREK NA BUTELKĘ

Korek wykonany z wysokiej jakości gumy silikonowej i doskonale nadaje sie na uszczelnienie otwartej butelki. Nowością jest fakt, że jest to jedyny  korek, który można nałożyć na butelkę jeszcze nie otwartą. 

Elegancki korek do szampana z zamknięciem + doming. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiału. Po zamontowaniu korka na górze szyjki należy przekręcić dolną jego część.

Korek nie tylko doskonale uszczelnia butelkę, uniemożliwiając wydobywanie się płynu z jej środka ale również stanowi doskonały produkt w celach reklamy lub prezentu, np.: firmy, wesela (np.: jako prezent dla gości weselnych), imprezy okolicznościowe, itp.

W opcji opcji standardowej na górze korka umieszczony jest "doming". Posiada on logo naszej firmy lub inny znak graficzny. Opcjonalnie istnieje możliwość wykonania  dowolnego znaku graficznego.

Wino po otwarciu poddane jest oddziaływaniu powietrza, tzn. ulega procesowi utleniania. Pragnąc uchronić je przed utratą istotnych walorów, należy wypompować powietrze.

Korek z pompką do wytworzenia próżni, to produkt podnoszący komfort spożywania tego szlachetnego trunku, zwłaszcza wówczas, gdy dobrym winem warto jest delektować się dłużej, aniżeli jeden wieczór. Stworzenie próżni minimalizuje proces utleniania przedłużając żywotność o kilka dni.

W opcji standardowej na górze korka umieszczony jest "doming". Posiada on logo naszej firmy lub inny znak graficzny. Opcjonalnie istnieje możliwość wykonania  dowolnego znaku graficznego.

Standardowo efekt napowietrzania osiąga się poprzez naturalny proces, jest to jednak czasochłonna dekantacja. W tej nasadce proces ten następuje w specjalnej komorze za pomocą podwójnej spirali.

Nasadka OXYD pozwoli zauważyć znaczną poprawę aromatów, uwydatnia zapach, smak i strukturę wina, dzięki czemu staje się ono wyjątkowym przeżyciem dla wszystkich zmysłów.

Według opinii ekspertów wino z nasadką OXYD staje się bardziej miękkie, smak gazowania wyraźnie znika. W żargonie sommelierów wino otwiera się, smak łagodnieje i staje się bardziej okrągły.

L A F M E D I A

Kontakt

+48 68 385 12 80

+48/600-008-839

Adres

ul. Dębowa 12 (daw. Kruczkowskiego)

66-131 Cigacice