OFERTA

Oferujemy możliwość nadrukowania wysokiej jakości szczegółowych wzorów na artykułach biurowych i gadżetach reklamowych, co w połączeniu z szerokim przekrojem artykułów na pewno pozwoli na dokonanie dobrego wyboru.

ZAPLECZE TECHNICZNE

Posiadane przez naszą firmę zaplecze techniczne oraz doświadczeni pracownicy, zapewniają nie tylko wierne odwzorowanie kolorów nadruku i jego precyzyjne wykonanie, ale również krótkie terminy realizacji zleceń.

TECHNIKI DRUKU

Najczęściej stosowane przez nas techniki nadruku to: tampodruk, grawerowania laserem, sitodruku. Wszystkie one znakomicie sprawdzają się w praktyce na licznych produktach, wykonanych z rozmaitych materiałów.

Znakowanie produktów

Elegancki, grawerowany długopis, pióro lub inny produkt z naszej kolekcji na pewno budować będzie pozytywny wizerunek marki i firmy, którą reklamuje. Znakowanie tego typu jest bardzo trwałe i zachowuje wysoką jakość przez długie lata od momentu wykonania, niezależnie od stopnia eksploatacji

Firma LAFMEDIA oferuje również szeroką gamę produktów przeznaczonych do nadruku i grawerowania reklamowego. Opis oferty znaleźć można na podstronie artykuły i gadżety reklamowe.

CENNIK

Pobierz aktualny cennik wykonywania nadruków i grawerowania firmy LAFMEDIA.

WYCENA

Dobierzemy odpowiedni produkt, wykonamy wizualizację nadruku lub graweru, i zaproponujemy szczegółową wyceną - wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Artykuły reklamowe

Jeżeli chcesz aby nasza firma przestawiła ofertę produktów pod nadruk lub grawerowanie (wraz z wyceną) - skorzystaj z formularza kontaktowego i poproś o spersonalizowaną ofertę!

Nasi pracownicy chętnie pomogą w dobraniu odpowiedniego produktu, rodzaju nadruku aby w pełni zaskpokoić oczekiwania i wymagania naszych Klientów.

ZAPRASZAMY

L A F M E D I A

Kontakt

+48 68 385 12 80

+48/600-008-839

Adres

ul. Dębowa 12 (daw. Kruczkowskiego)

66-131 Cigacice